Jõgevamaa jalgpallurid mängisid aastalõputurniiril

Detsembrikuus Tartus A. Le Coq Sport spordimajas toimunud saalijalgpalli Triobet aastalõputurniiril oli Jõgevamaa võistkondadest edukaim neidude U17 vanuseklassis finaali jõudnud Põltsamaa SK Motiiv.

Alagrupiturniiril alistasid põltsamaalased Raplamaa JK 2:0 ning Tallinna FC Levadia ja FC Elva võrdselt 1:0, lisaks viigistati Tallinna JK-ga Legion (2:2) ja Tartu JK-ga Tammeka (1:1). Poolfinaalis alistas Motiiv väravateta viigiga lõppenud normaalaja järel penaltiseerias 3:2 Nõmme Kalju. Ka finaalkohtumises Tallinna Ajaxiga oli normaalaja järel seis 0:0, penaltiseerias olid seekord aga 3:1 täpsemad pealinlased. Motiivi mängijatest lõid turniiril võrdselt kaks väravat Mariana Kees, Chrystal King ja Kristiina Aria.

Meeste II liiga turniiril võitis Jõgeva SK Noorus-96 alagrupiturniiril Kohtla-Järve JK Järve II meeskonna 2:1, kuid kaotas Saue Laagrile 3:5 ning Imavere Forssile 0:2 ning poolfinaali ei pääsenud. Noorus-96 mängijatest oli kahe väravaga edukaim Kaarel Põldma. Kolm kaotust pidid alagrupis vastu võtma IV liiga turniiril osalenud FC Jõgeva Wolves ning IV liiga ja Rahvaliiga turniiril mänginud Jõgeva FC Wolves II.

Ühes alagrupikohtumises said võidurõõmu tunda noormeeste U17 vanuseklassi turniiril osalenud Põltsamaa JK Sport ja Jõgeva SK Noorus-96 ning U13 turniiril mänginud Põltsamaa JK Sport.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus