Jõgevamaa jalgpalli tänavune meister on Põltsamaa JK Sport

Tänavu osales meistrivõistlustel 5 võistkonda nagu mullugi. Kahjuks jäi eemale Mustvee meeskond, kuid asemele tuli Kuremaa FC võistkond. Meistritiitlit kaitses Põltsamaa JK Sport ja seda neljandat aastat järjest. Tänavune võit tuli siiski väga raskelt. Viimases omavahelises kohtumises vajas Põltsamaa meeskond ainult võitu. Juhtima asus Jõgeva Jaanus Allase löögist 31. minutil. Teisel poolajal Põltsamaa viigistas Martin Petrovi löögist, kuid see Põltsamaad veel ei rahuldanud. Otsustav värav sündis teisel lisaminutil, kui meeskonna kapten Tauno Anvelt Martin Petrovi tsenderdusest palli peaga võrku lõi. Meistrimedalid riputati kaela mängijatele, kes osalesid vähemalt kolmes mängus ja need olid Andre Strantsov, Mart Paabort, Urmo Rohtmets, Tauno Anvelt, Mait Volmer, Martin Petrov, Siim Tali, Martti Pent, Sander Mattisen, Andres Paju, Martin Uusküla, Taavi Rehema, Mait Paabort, Silver Nõmmiksaar, Henri Kukke, Rauno Pikver, Janar Jürissaar, Meelis Seemann, Pelle Päivil, Tõnis Aro ja Imre Vellend. Teist kohta kaitses Jõgeva SK Noorus-96, kolmandat FC Tabivere. Neljandale kohale konkureerisid SK Sordi ja Kuremaa FC. Esimene omavaheline kohtumine lõppes viigiliselt 4:4, teise kohtumise võitis Kuremaa ja sai neljanda koha. Võistlused korraldas Jõgevamaa Spordiliit Kalju. Kohtunikena tegutsesid Jaanus Nilp, Maikel Mikson, Lembit Sepp, Aarne Sulg, Rainer Võsaste ja Silvar Luht.