Jõgevamaa aasta koostööpartner on Tiia Juhkam

Eesti Töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ning koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2018. Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: „Koostöö ja usalduseta ei saa midagi tehtud. Te olete teinud rohkem, kui igapäevaselt peaksite.“


Alustav ettevõtja 2018 on Kaie Eisler, kes sai töötukassa alustava ettevõtja toetust 2017. aasta suvel ja lõi ettevõtte MiuMed OÜ. MiuMed valmistab lemmikloomadele operatsioonijärgseid veste ja särke. Iga loomaomanik teab, kui keeruline on oma lemmikloomale pärast operatsiooni selgeks teha, miks tal plastmassist lambivari ümber pea peab olema. Kaie uskus, et on olemas parem lahendus – ja nii sündisidki MiuMedi loomade vestid ja särgid. MiuMed kasutab loomavestide tegemisel kangaid, mis on keskkonnasõbralikult ega kahjusta mingil moel kasutaja tervist. Olemas on erinevad mudelid nii suurtele kui väikestele kassidele ja koertele. Enamus Eesti loomakliinikutes müüakse MiuMedi veste ja nüüd käib võimaluste otsimine ekspordiks välisturgudele. Naine ütles auhinna kättesaamisel, et ta oli pikka aega teinud üht ja sama tööd ning tundis et vajab muutust.

Lisaks tänati iga maakonna parimat tööandjat ja koostööpartnerit. Jõgevamaa Aasta Koostööpartner 2018 on Põltsamaa vallavalitsuse sotsiaaltöö peaspetsialist Tiia Juhkam. Tiia Juhkam on töötukassa koostööpartner ja abiline olnud juba mitmeid aastaid, algul Pajusi, nüüd Põltsamaa vallas. Ta tunneb huvi omavalitsuse töötute käekäigu vastu, on igati abiks klientide motiveerimisel, on aktiivne kaasamõtleja ja lahenduste otsija.
Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid seitsmendat korda.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus