Jõgevale tuleb uus omanäoline Olerexi teenindusjaam

Järgmise aasta esimesel poolel algab Jõgeval bussijaama taga asuval krundil Olerexi uue ja omanäolise teenindusjaama ehitus.  Jaam peaks valmima tuleva aasta kolmandas kvartalis.

Jõgeva linnapea Kalmer Lain ütles, et ehitusluba on Olerexile väljastatud. 2012. aastal peaks korda saama ka bussijaama taha jääv Estakaadi tänava lõik. Seni oli see osa korrastamata, sest oodati Olerexi teenindusjaama ehituse algust.”


Olerexi turundusjuht Antti Moppel märkis, et talveperioodil on nulltsükli ehitus kulukas ja keeruline, sel aastal ettevõte ehitustöödega ei alusta.

Kui palju uus jaam maksma võiks minna, seda Olerex enne objekti valmimist ei avalikusta.

Nõudliku välisarhitektuuriga hoone

i
Jõgevale ehitatava tankla näol on tegemist keskmise suurusega Olerexi teenindusjaamaga, kus lisaks varikatuse all olevatele sõiduautotankuritele on ka eraldi kiirtankur raskeveokitele. Avatavas jaamas saab tankida mootoribensiini 95 ja 98 ning diislikütust.

Tanklahoonesse tuleb Moppeli kinnitusel mugavuskauplus koos Olerexi tavapärase lisateenuste paketiga. Jõgeva linnavalitsuse ja Olerexi ühise kava kohaselt hakkab tanklakauplus teenindama ka bussijaama külastajaid.

Et tegemist on väga nõudliku välisarhitektuuriga hoonega, ehitame teenindusjaama hoone selliselt, et kõrvaloleva bussijaamaga moodustuks ühtne tervik. Kui välisilmelt saab see olema Olerexi üks omanäolisemaid jaamu, mis meie tänase üldkontseptsiooni alla kindlasti ei mahu, siis nii tanklakauplus kui ka lisateenused valmivad Olerexi parimate kogemuste kohaselt ja muudavad jaama paljuski sarnaseks Põltsamaa Olerexile,” tõdes Moppel.

Töökohti tuleb juurde

Olerexi Jõgeva uues teenindusjaamas saab pakutavate toodete hulgas kindlasti olema ka kohv. Jaama on sarnaselt Põltsamaa Olerexiga kavandatud uut tüüpi kombineeritud kohvimasin, mille valikusse kuulub värsketest ubadest jahvatatud kohv, lahustuv kohv, kakao ja veel mitut  sorti kohvijooki.

Kindlasti on menüüs ka kiirtoit, kusjuures tavapärasele hamburgerile või hot-dogile  eelistame värskeltküpsetatud lihast kohapeal valmistatud kebabi, mis on Põltsamaal ülipopulaarseks osutunud,” rääkis Moppel.

Tema sõnul suureneb tulenevalt suuremast kauplusest ja laiemast teenustevalikust ka tankla töömaht, seega töökohtade arv pigem kasvab.

i

Meie esimene ootus on, et jaamale jagub selle ööpäevaringseks käigushoidmiseks piisavalt kliente,” lisas ta.

Juuni algul avas Olerex Põltsamaal uue teenindusjaama, kus sai varasema viie asemel tööd seitse inimest. Võrreldes vana teenindusjaamaga, on uues jaamas  kolm tankurit senise kahe asemel. Tankimiskohti on senise nelja asemel kuus. Diislikütusetankur on varasemast suurema jõudlusega ja võimaldab seetõttu kiiremat teenindamist.

Olerexi uus teenindusjaam Jõgeval

*Ehitus algab 2012. aasta esimesel poolel

*Jaam peaks valmima tuleva aasta kolmandas kvartalis

*Jaama tuleb mugavuskauplus koos lisateenustepaketiga

*Kindlasti pakutakse kohvi ja kebabi

*Jaam loodetakse ööpäevaringselt käigus hoida

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus