Jõgevale ehitatakse uus Kaitseliidu hoone

Pala vallas peetud Jõgevamaa omavalitsusjuhtide kohtumisel Kaitseliidu Jõgeva maleva uue juhi, malevapealiku kohusetäitja major Mati Kuusverega oli kõneaineks ka Kaitseliidu uue hoone ehitamine Jõgevale.

Kaitseliidu Jõgeva maleva pealiku abi, Jõgeva maavanema Viktor Svjatõševi sõnul on Kaitseliidu uus hoone kavas  ehitada päästeteenistuse hoone ja kaitseväele kuuluva medikamentide lao vahelisele alale. Lähiajal peaks kehtestatama hoone detailplaneering ja seejärel saab alustada projekteerimistöödega. Ehitustööd algavad plaani kohaselt 2013. aastal.

Svjatõšev märkis, et on Jõgeva maleva tulevase hoone ehitamist arutanud ka Kaitseliidu ülema kolonelleitnant Raivo Lumistega.

Kaitseliidu Jõgeva maleva pealiku kt Mati Kuusvere avaldas lootust, et omavalitsustega jätkub hea ja tulemusrikas koostöö, mida on arendatud ka Kaitseliidu Jõgeva maleva eelmiste juhtide Ants Nurga ja Janno Rosenbergi ametiajal.

Kohtumisel osales ka Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma, kes lubas kaasa aidata selle, et Jõgevamaale jääksid alles maapiirkondades asuvad päästekomandod ja ühtlasi soosida vabatahtlikest koosnevate komandode loomist.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus