Jõgeval tuleb maakonna kunstnike ühisnäitus

Jõgevamaa oma kaunite voorte ja järvedega on sünnitanud, kasvatanud või ligi meelitanud hulgaliselt kunstnikke, kes jõulisest ümbrusest inspireerituna oma sisekaemusi väljendada soovivad. Jõgeva kultuurikeskuses on sel sügisel võimalik oma taieseid ka ühiselt eksponeerida.
 Jõgevamaa kunstnike suur sügisnäitus kannab pealkirja “Sügissaloon” ning sellel on  osalema oodatud kõik Jõgevamaaga seotud kunstnikud, kes tegelevad kujutava kunstiga ? maali, graafika, skulptuuri, installatsiooni, akvarelli, pastelli, foto, videoga jne. Kõik teemad ja ?anrid on teretulnud. Igalt autorilt on oodatud keskmiselt kaks taiest, formaadi osas piiranguid pole.
 Näitus on ?üriivaba, kuid kujundajale jääb siiski õigus mõni töö ekspositsioonist välja jätta, kui kujundus või ruumikitsikus seda tingib.
 Näitus toimub Jõgeva kultuurikeskuse galeriis 4.-22. detsembrini. Osalemissoovist palume kindlasti teatada hiljemalt novembri keskpaigaks ja tööd tuleb toimetada Jõgeva kultuurikeskusse 1. detsembriks. Pidulik avamine toimub 4. detsembril kell 16.
 Lähemat infot näituse kohta saab telefonilt 5093619 või e-posti aadressilt sr@neti.ee.

blog comments powered by Disqus