Jõgeval tuleb disainiseminar

Oma edulugude varal räägivad disainerid, kuidas teadlik disaini kasutamine tagab ettevõttele edu ning toob tulu, mõjutades positiivselt kõiki ettevõtte majandustegevuse näitajaid alates käibe ja kasumi kasvust, lõpetades turuosa ja konkurentsieelisega. “Juhid peaksid saama vastuse küsimustele mis on disain, kuidas see teenima panna ning kuidas teha koostööd disaineriga,” ütles ürituse meediajuht Katrin Mesilane.

Tema sõnul on seminar mõeldud eelkõige ettevõtjatele ning avaliku sektori juhtidele, kes on või tahavad olla innovatiivsed. “Muidugi võivad osalema tulla ka need, kellel on peas häid uuenduslikke ideid, kuid ei tea veel, millest oma plaanide elluviimisel alustada,” rääkis Mesilane.

Teadmised disainist saab iga soovija ilma rahakotiraudu avamata ? tasu osalemise eest ei küsita. Üritus on finantseeritud EASi Innovatsiooniteadlikkuse Programmist.

Disainiõpe algab kell 10 hommikul ja kestab kella üheni päeval, vajalik on eelregistreerimine e-posti aadressil info@disainiaasta.ee või telefonil 6267108.

LIIS ROHTMETS

blog comments powered by Disqus