Jõgeval tõusevad kultuuri- ja haridustöötajate palgad

Jõgeva linnapea Viktor Svjatõ?evi sõnul toob järgmise aasta eelarve kaasa haridus- ja kultuuritöötajate palga tõusu 20 protsendi ulatuses. “Jaanuari algusest suurenevad nende haridus- ja kultuuritöötajate palgad, kellele makstakse töötasu linnakassast.” Eelarvesse on koos laenuga planeeritud ka 2,4 miljonit krooni, mille eest ehitatakse välja ja korrastatakse territoorium, kuhu firma ATKO Liinid rajab bussijaama.

Samuti jätkatakse eelarverahade eest remondi- ja renoveerimistöid Jõgeva koolides, lasteaedades ja spordikeskuses Virtus. “Algaval aastal valmivad lasteaedade Karikakar ja Rohutirts renoveerimisprojektid, mille põhjal taotletakse Euroopa Liidu vahenditest raha lasteaedade põhjalikuks remontimiseks. Eeldatavasti saavad tööd teoks 2008. või 2009. aastal,” märkis abilinnapea Aare Olgo, kelle sõnul on eelarves raha ka linnavalitsuse hoone fassaadi uuendamiseks. “Linnavalitsuse hoone kui igati oluline maja maakonnakeskuse kesklinnas peab igati esinduslik ja ilus välja nägema,” lausus ta.

“Teisel lugemisel vastu võetud eelarve kinnitamise poolt hääletas kuueteistkümnest kohalolnud saadikust 11, vastu ja erapooletuid polnud,” teatas linnavolikogu kantselei juhataja Jaan Järv.

“Seekordne eelarve võeti Jõgeva linna ajaloos esmakordselt vastu juba enne uue eelarveaasta algust,” märkis linnapea Viktor Svjatõ?ev.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus