Jõgeval tegutsevad uued mööblikaupmehed

Koostööpartneritest firmad Webshop Interior ja Eret avasid Jõgeval Estakaadi tänaval mööblipoe. Kaubandustegevust plaanitakse arendada vähemalt viis aastat, äriideeks on pakkuda võimalikult soodsate hindadega mitmekülgses valikus mööblit, mida jõgevamaalased peaksid muidu kaugemalt hankimas käima.

Mitmetes Eesti linnades mööblikauplusi omav Webshop Interior otsustas ka Jõgeval samalaadse poe avada. “Selleks rentisime bussijaamast kahesaja meetri kaugusel paikneva tühjana seisnud endise tootmishoone. See on ehituslikult heas seisus, remondiks polnud vajadust. Nii sai kohe alustada kaubandustegevusega, mida soosivad sobivad uksed mööbli sissetoomiseks ja väljaviimiseks ning asfalteeritud parkla olemasolu,” rääkis mööblipoe müüja Margus Niinemägi.

“Koostööpartneriks kaupluse pidamisel kutsusime Jõgeva linna registreeritud osaühingu Eret,” rääkis Niinemägi. “Müügipinda on meil 650 m2, mis on piisav,” lisas ta.

“Meie ideeks on pakkuda rikkalikus valikus mööblit, mille ostmiseks peaksid jõgevamaalased muidu sõitma Tartusse või mõnda teise suuremasse linna. Nii saab Jõgeva ja selle ümbruse ostja transpordikulusid kokku hoida. Kahe esimese tegevuskuu põhjal võib öelda, et kohalikud elanikud on uue mööblipoe üles leidnud ja omaks võtnud. Küllap aitab sellele kaasa ka meie püüd müüa võimalikult kliendisõbralike hindadega. Näiteks võib erinevate mõõtmega vedrumadratsi kätte saada 49 või 50 euroga,” ütles Niinemägi.

“Meie poest leiab mitmetes maades toodetud mööblit. Diivanid on tehtud enamasti Eestis, kuid osa ka Malaisias ja teistes Aasia riikides,” lisas Webshop Interiori esindaja. Tema sõnul saab mööblit  ka tellida ning poe poolt on vajadusel ka trasport.  “Tavaliselt tehakse mööblikaubanduses plaane kolmeks aastaks. Meie sõlmisime Jõgeval asuva poehoone omanikuga rendilepingu viieks aastaks. Selle ajaga peaks saama ülevaate, milline on Jõgeval vajadus mööbli järele,” lausus Margus Niinemägi.

Uue mööblipoe arendamisega tegeleb ka tema abikaasa, osaühingu Eret juhatuse liige Meeri Niinemägi, kes tegeleb peamiselt toitlustamisega Jõgeva kesklinnas paiknevas kebabi- ja pitsabaaris.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus