Jõgeval peetakse maaelukonverentsi

Laupäeval korraldab Keskerakond Jõgeva kultuurikeskuses maaelukonverentsi, kus käsitletakse paljusid  maapiirkondade arenguga seonduvaid probleeme.

Keskerakonna volikogu maaelukomisjoni liikme Toomas Pauri sõnul korraldab erakond maaelukonverentsi esimest korda. “Jõgeva valisime toimumispaigaks põhjusel, et Jõgevamaa on Eestimaa üks olulisemaid ja edukamaid põllumajanduspiirkondi,” lausus sündmuse üks korraldajaid.

Konverentsi avab ja peaettekandega esineb Keskerakonna esimees Edgar Savisaar. Tervitussõnavõtud on Jõgeva maavanemalt Aivar Kokalt, Jõgeva abilinnapealt Aare Olgolt, Eesti Põllumeeste Keskliidu esimehelt Üllas Hundilt ja Eesti Talupidajate Keskliidu esimehelt Arvo Veidenbergilt.

Ettekandeid peavad ka Riigikogu maaelukomisjoni liige ja Keskerakonna Maaelukomisjoni esimees Arvo Sarapuu ja keskkonnakomisjoni liige Rein Ratas, PÜ E-Piim juhatuse esimees Jaanus Murakas, Virumaa Põllumeeste Liidu esimees Ülo Niisuke ja mitmed teised põllumajanduses ja sellega tihedasti seotud eluvaldkondades tegutsejad.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus