Jõgeval kuulutatakse välja jõulurahu kogu Eestimaale

Homme kell 16 kuulutab Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku piiskop Joel Luhamets Jõgeval välja jõulurahu kogu Eestile. Jõuluootuse tervitused annavad edasi riigikogu teine aseesimees Siim Kallas, Jõgeva vallavolikogu esimees Raivo Meitus ja Jõgeva vallavanem Aare Olgo.


„Jõulurahu kuulutamisega juhime tähelepanu rahu vajadusele elus. Järjest rahutumaks ja ebastabiilsemaks muutuvas maailmas vajame rahu järjest rohkem. Jõulurahu traditsioon on üks kindlustunde looja,“ lausus Jõgeva vallavanem Aare Olgo.

Kolmanda advendiküünla Jõgeva linna jõulukuusel süütavad Jõgeva vallavolikogu esimees Raivo Meitus ja vallavanem Aare Olgo.
Jõulurahu tule süütavad piiskop Joel Luhamets ja riigikogu teine aseesimees Siim Kallas. Kõigil soovijail on võimalik oma laternaga jõulurahutuld ka kodudesse viia.

Jõulurahu väljakuulutamisele järgneb kell 17 advendikontsert Jõgeva kultuurikeskuses. Esinevad Evelin Samuel-Randvere (laul), Johan Randvere (klaver) ja Marten Altrov (klarnet). Sissepääs on kõigile külastajatele tasuta.

Külmalinnas Jõgeval kuulutatakse jõulurahu välja 14. korda.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus