Jõgeval jäi naine rongi alla

Kolmapäeva õhtul sai Jõgeva viadukti all raudteed ületanud naine kiirrongi vedurilt löögi ning suri saadud vigastustesse sündmuskohal. Politsei esialgsel hinnangul oli tegemist õnnetusjuhtumiga.

 

Õnnetus juhtus kolmapäeva õhtul kell 19.11, mil 45-aastane naine ületas Jõgeva viadukti all selleks mitte ette nähtud kohas raudteed, sai Tallinna-Tartu liinil sõitnud kiirrongilt löögi ning suri saadud vigastustesse kohapeal. Politsei esialgsetel andmetel oli tegemist jalakäija hooletusest tingitud õnnetusjuhtumiga, mitte enesetapuga.

“Õnnetuspaigas ei ole raudtee ületamine lubatud, kuid inimesed lähevad sealt üle rööbaste, et oma jalavaeva vähendada, seades nii oma elu ohtu. Sündmuskohal viibinud isikute küsitlemise tulemuste põhjal võis naine olla alkoholijoobes. Tema seisundit ja juhtunu põhjusi on võimalik täpsustada pärast lahangutulemuste selgumist ning õnnetuse asjaolude kontrollimist,” ütles Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja Kerly Peitel.

Sissetallatud rada viadukti all räägib selget keelt sellest, et kohalikud lähevad äsjasest õnnetuspaigast sageli üle raudtee. Esimene legaalne raudteeületuskoht on mõnesaja meetri kaugusel, raudteejaama juures. Sel korral maksis hooletus ja mugavus kahjuks inimese elu.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus