Jõgeval jagas mees lastele tablette

Tablette on politseile teadaolevalt jagatud reede lõunaajal valdavalt Jõgeva Ühisgümnaasiumi juures ja neljapäeva õhtul Jõgeva linnas.

Jagajaks oli vanem mees, kellel oli peas must nokamüts, seljas punane talvejope ja jalas valged püksid. Politsei ei välista, et mees võis jagada ka teistsuguseid tablette, praeguseks hetkeks on mees kinni peetud.

Politsei palub lapsevanematel hoida oma lastel silm peal ning mitte lubada selliseid tablette süüa. Kui lapsel ilmnevad eelpoolnimetatud tervisehäired, on soovitatav lasta laps arstil üle kontrollida.

Tegemist on ravimiga, mille pool tabletti võib lapsele tekitada tervisehäireid nagu uimasus, pearinglus, krambid, letargia, kooma.
Leponex 100 mg toimeaine on klosapin, iga tablett on eraldi tabletilehelt välja lõigatud. Lehe põhi on helesinine, tablett on tuhmkollakas, keskel poolitusjoon, ühel pool joont on a-täht ja teisel poolel z ning tableti teisel poolel on kiri sandoz.
 
Kõigil, kes on selliselt mehelt mingi tableti saanud, palutakse pöörduda Jõgeva politseisse või helistada telefonil 110.

VOOREMAA

 

blog comments powered by Disqus