Jõgeval ja Põltsamaal taas ühine heakorrakonkurss

Heakorrakonkursil osalevad eramud valisid välja Põltsamaa ja Jõgeva linnaaednikud. “Et stimuleerida linnade elanikke rohkem ilule ja huvitavate haljastusalastele lahendustele mõtlema, valisid nad konkureerima elamud, mis varem pole sellistel ülevaatustel osalenud,” märkis kahe linna konkursikomisjoni liige, Jõgeva abilinnapea Aare Olgo. Samuti kuuluvad konkursikomisjoni Jõgeva abilinnapea Kalmer Lain, linnaaednik Taivo Paeveer, Põltsamaa abilinnapea Tiit Kulu ja linnaaednik Külliki Mattisen.

Komisjon hindas põhiliselt ehitiste ja rajatiste korrashoidu ja hooldatust ning haljasalade omapära ja tundis huvi huvitavate aiakaunistuste ? aiaskulptuuride, purskkaevude jms ? kasutamise vastu.

Kõik komisjoni liikmed tegid mõlemas linnas ringkäigu. “Põltsamaa on ilus linn, kus võib jätkuvalt palju meeldivaid üllatusi leida,” avaldas arvamust Aare Olgo.

Põltsamaa linnaaednik Külliki Mattisen tegi tähelepaneku, et Jõgeval leidub palju meeldiva väljanägemisega objekte, mida saaks edasi arendades veelgi kaunimaks muuta. “Nii on lootust, et maakonnakeskus saab ilusaks ja rohelust juurde.”

Kahe linna ühisel heakorrakonkursil tunnustatud majade omanikud kutsutakse pidulikule vastuvõtule 2. oktoobril Voore külalistemajja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus