Jõgeval ja Põltsamaal kavatsetakse õpetada kiirlugemist

Eile kohtusid Põltsamaa ja Jõgeva gümnaasiuminoorte ja õpetajatega mälutreener Tauri Tallermaa ja teised OÜ Kiirlugemiskool esindajad, kes tutvustasid võimalust õpetada koolides valikainena kiirlugemist.

Mälutreener Tallermaa ja tema kolleegid rääkisid kiirlugemisest Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ja Jõgeva Ühisgümnaasiumis, kus olid kuulamas ka Jõgeva Gümnaasiumi õpilased.

“Kohtumine korraldati selleks, et selgitada välja koolinoorte ja pedagoogide huvi vastava valdkonna teadmiste ja oskuste õpetamiseks valikainena.

Ise olen teemat arutanud gümnaasiumide direktorite Aimar Arula, Taisto Liivandi ja Jüri Toiduga, kes kavatsusse  positiivselt suhtuvad,” ütles Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev, kes kiirlugemise ja mälutreenimise õpetamise idee välja pakkus.

“Õpetamine saaks teoks koostöös osaühinguga Mälutreening, mille esindajad õpetamisviisi esmaspäeval presenteerimas käisid,” ütles maavanem, avaldades lootust, et kiirlugemise oskus aitab Jõgevamaa noortel kõrgkoolidesse pääseda ja tööjõuturul väärikat rakendust leida.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus