Jõgeval avatakse maakonna turismiinfokeskus

Sihtasutuse Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) juhataja Katrin Rajamäe sõnul avatakse kevadel maavalitsuse hoone esimesel korrusel renoveeritud ruumides Jõgevamaa Turismiinfokeskus, kust asjahuvilised saavad kogenud spetsialistidelt  turismialast infot ja nõu kogu Jõgevamaa kohta.

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse nõukogu esimees Toivo Kroon märkis, et JAEK hakkab koordineerima turismi arendamist Jõgevamaal ja sellega seoses tuleb teha  muudatusi sihtasutuse põhikirja.

„Turismiinfokeskuse avamine maakonnalinnas on igati positiivne ettevõtmine. Turismiteema edasisel käsitlemisel tasuks aga põhjalikumalt otsida uusi võimalusi Jõgevamaal paiknevate Endla ja Alam-Pedja looduskaitseala, Vooremaa maastikukaitseala ja teiste loodusturismiobjektide mitmekülgseks tutvustamiseks,” ütles  JAEK nõukogu liige Priit Saksing.  

Neljapäeval peetud nõukogu koosolekul olidki põhiteemadeks turismivõrgustiku arendamine Jõgevamaal ning ettevalmistused turismiinfokeskuse avamiseks Jõgeva maavalitsuse hoones.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus