Jõgeval alustas jäähoki Rahvaliiga

Rahvaliigas on moodustatud kaks alagruppi: esimese alagrupi moodustavad neli motoklubide meeskonda: Põhjatuulte Pojad, Luua Route Beast, Linnuse Paganad ning Route 39, kes peavad oma kohtumised turniirisüsteemis sel laupäeval.

Keskpäeval algavale üritusele on oodatud kaasa elama kõik huvilised. Nalja tõotab saada kõvasti, sest paljud motomehed pole aastakümneid uiske alla saanud.

Kohtumise motoklubide esindajatega peab ka politseinike jäähokimeeskond, kuid kuna see toimub, ei ole veel teada.

Teise alagruppi kuuluvad Palamuse ja Laiuse meeskond, Jõgeva koolinoorte võistkond ning Jõgeva 50-aastased ja vanemad veteranid. Võimalik, et nimetatutega liitub ka peatselt loodav Vaimastvere võistkond.

Teine mäng selles alagrupis toimub pühapäeval kell 11, kui eelmise mängu võitja Laiuse kohtub Jõgeva noorte võistkonnaga.

Kaido Poomi sõnul on kavas, et üldvõitja selgitatakse nii, et esimese alagrupi võitja kohtub teise alagrupi võitjaga.

?Jõgeva jäähokis on Rahvaliiga uus nähtus. Tänavu ei mängi omavahel mitte linnade ja valdade, vaid külade ja alevike võistkonnad, kes saavad end proovile panna ja kogemusi omandada,? ütles SK Pedja juhatuse esimees Kaido Poom. Tema sõnul ei ole näiteks Laiuse meeskond mänginud ühelgi suuremal turniiril, kuid mehed on aastaid Pedja jõe peal oma lõbuks trenni teinud ja nende mängutase on üllatavalt hea. ?Noored, kes treenivad Jõgeval iseseisvalt, tahavad samuti mängukogemusi saada,? ütles Poom. Tema sõnul treenib SK Pedja meeskonnas Laiuse ja Palamuse mängumehi ning kindlasti oodatakse järelkasvu ka noortest.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus