Jõgeva Wolvesi naiskond avas pühapäeval hooaja

Veebruaris kokku tulnud Jõgeva Wolvesi naiskond avas südi mänguga hooaja. Esimest korda mindi pühapäeval Tabiveres vastamisi Valga Warriori võistkonnaga. Valga eest tõmbas platsil niite ja juhtis vägesid naiste A-koondise mängija. Pärast esimest poolaega lõi Valga kolm esimest väravat, teisel poolajal lisandus veel kaks. Küll aga suutsid Wolvesi tüdrukud hooaja avamängus siiski häid võimalusi tekitada.


„Tüdrukud tegid väga sümpaatse debüüdi ning näitasid hambaid. Selge on see, et kaugel pole aeg, kui hakatakse tegusid tegema ja punkte võtma. Keskmine vanus täna platsil käinud tüdrukutel oli 18-eluaasta kanti,“ ütles Wolvesi naiskonda treeniv Taavi Tamm.
„Tüdrukud ja mina jäime mänguga rahule, kuigi skoor näitab, et peaksime olema kurvad. Kuid just vastupidi, sest meie võistkonnas oli üle poole neid mängijaid, kellele see oli elus üldse esimene võistlusmäng, kui mõni kogenum välja arvata. Me oleme ikkagi alles alguses,“ sõnas Tamm.
Alustasime treeningutega umbes kuu aega varem, kui tuli koroonapaus, meie jaoks väga halval ajal. Põhimõtteliselt kaks kuud ei saanud me koos treenida ja eriti alguses on esimesed trennid kõige tähtsamad. Samas ma ei heida meelt, otsustasime ikka klubi juhiga võtta vastu otsuse ja hakata mängima Rahvaliigat, kus saame vajalikke kogemusi ja mängupraktikat.
Mul on hea meel, et meil siin Jõgeval on naiskond, kellel on väga positiivne suhtumine, õppimistahe ja töökus – mul on selle üle väga hea meel. Uhkusega juhendan neid ja annan edasi oma jalgpallialaseid teadmisi,“ oli Tamm rahul.
Ja neiud-naised on endiselt jalkatreeningule oodatud! Tuleb endast vaid Wolvesi treeneritele märku anda.
KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus