Jõgeva vallavanem Angela Saksing astus Keskerakonda

Jõgeva vallavanem Angela Saksing ning Räpina abivallavanem Riho Luht liitusid Keskerakonnaga. Pärast valimisi on keskerakondlastest linnapea või vallavanema ametis kümme inimest ning abilinnapeasid või abivallavanemaid 20.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles, et Saksingu ning Luhti liitumine erakonnaga on rõõmustav ja tegemist on tublide inimestega, kes on aktiivselt panustanud kogukonda ka väljaspool poliitikat. “Angela Saksing on töötanud aastaid haridusvaldkonnas nii õpetaja kui ka Sadala kooli direktorina ning
seisnud hariduse, kultuuri ja spordi valdkonna eest abivallavanemana. Riho Luht on pälvinud eelmisel aastal tähtsa tiitli – Põlvamaa aasta isa ning panustanud oma kodupaiga käekäiku nii kogukonnaaktivisti kui ka abivallavanemana,” tõi Ratas välja.

Jõgeva vallavanem Angela Saksing sõnas, et Keskerakonnaga liitumine oli loogiline jätk koostöös, mis sai suurema alguse abivallavanema ametis. “Keskerakond usaldas mind juhtima valla hariduse-, kultuuri- ja spordielu ning mul on hea meel, et olen saanud oma kodukoha arengus kaasa rääkida, meeskond on mind toetanud ja valijad on mind minu töös usaldanud. Näen, et erakonnaliikmetel on Jõgeval palju ideid ja võimalusi neid ka ellu viia,“ rääkis Saksing.

blog comments powered by Disqus