Jõgeva Valla Kultuuri 20. nädal

Lähiaja ürituste kava

Nõidkapteni needus on tagasi! Uues kuues, uues kohas!

Selle suve võimsaim koguperelavastus “Nõidkapteni needus” on tõeliselt kaasahaarav seikluslugu, mis paneb põksuma iga poisi ja plika südame ning pakub kuhjaga põnevust ka nende vanematele. Seda täiemahulist Eesti versiooni Kariibi mere piraatidest lihtsalt peab nägema!
Lavastuses kasutatakse valje helisid, püssipauke, tossu ja sähvivat valgust. Peale selle esineb ka hingeminevat muusikat, lauldakse kaasakiskuvaid soolosid ja valguskujundusega luuakse imelisi pettekujutelmi.
Eesti suve suurlavastus hoiab oma publiku turvaliselt tuulte ja vihmahoogude eest kaitstuna. Piraatide põnev maailm avaneb pealtvaatajatele uues suures black box-tüüpi küünis, vihma eest katuse all ja nelja seina vahel. Tujuka Eesti suve eest kindlalt kaitstuna mässavad teie silme ees tormid, upuvad laevad ja mehed, võitlusse sööstavad piraadilaevade meeskonnad ning otse loomulikult ei puudu lavastusest ka armastus, teineteisest hoolimine ja kunagiste sõprade taasleidmine.
Nõidkapteni needus on tagasi! Uues kuues, uues kohas! Jõgeval Kurista suures küünis. Soodushindadega eelmüük kuni 17.05.2024.
Rohkem infot leiad Piletikeskuse lehelt.

Torma rahvamajas Palamuse amatöörteatri etendus “Pidu taevani!”. 14. mail kell 19.

Lavastus „Pidu taevani“ viib vaataja 1990ndate aastate Inglismaale. Tegelasteks on kaks perekonda, kes ridaelamus elavate naabritena alguses mitte just kõige paremini läbi ei saa – ühel pool elab pedantne ning korda armastav äsja sinna kolinud paar, teisel pool planku aga pensionile jäänud vanaproua, kes enam maistest asjadest väga ei hooli, kuid kellele meeldib sellest hoolimata oma nina igale poole toppida.
Lugu saab alguse sellest, kui Michael ja Roma hakkavad korraldama maja sisseõnnistamispidu, mis kohe kuidagi ei taha algul vedu võtta, kuid kui proua Hinsoni juurde saabub tema poeg koos miniaga, lõpeb naabrite pidu hoopis teisiti kui see algselt plaanitud oli.
Sõbralikest naabritest, ämma ja minia omavahelisest „keemiast“, pingutustest näha välja parem kui tegelikult ollakse, lavastus räägibki. Ja lõppkokkuvõttes pole väga vahet, kus tegevus toimub, mõne tegelasena võib sellest lavastusest tunda end igaüks.
Pilet 15 €, müügil Piletikeskuses ja kohapeal.

20. mail kell 17.30 Jõgeva kultuurikeskuses Jõgeva muusikakooli tantsuõppe õpilaste kevadkontsert. Pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

Kuni 30. maini saab vaadata Jõgeva kultuurikeskuse fuajees ja galeriis kunstnik Riina Pärna maalinäitust „Külluse aeg“
 
2.–31. maini Vaiatu rahvamajas näitus „Kirikirjad kindalt seinale“. Näituse külastusinfo telefonil 5800 5934.

Jõgeva kino

14. mail
17.00 „Lohehoidja“
19.30 „Ahvide planeedi Kuningriik“
15. mail
17.15 „Ahvide planeedi Kuningriik“
19.15 „Tulnukas 2 ehk Valdise tagasituleks 17 osas“
16. mail
17.30 „Minu iseäralik perekond“
19.15 „Ahvide planeedi Kuningriik“
17. mail
17.15 „Kujuteldavad sõbrad“
19.20 „Ahvide planeedi Kuningriik“
18. mail
14.45 „Minu iseäralik perekond“
16.30 „Kujuteldavad sõbrad“
18.40 „Tulnukas 2 ehk Valdise tagasituleks 17 osas“
19. mail
13.45 „Lohehoidja“
15.45 „Kujuteldavad sõbrad“
18.30 „Ahvide planeedi Kuningriik“
21. mail
17.15 „Kujuteldavad sõbrad“
19.20 „Tulnukas 2 ehk Valdise tagasituleks 17 osas“

blog comments powered by Disqus