Jõgeva Valla Kultuuri 12. nädal

Lähiaja ürituste kava

20. märtsil 19 Jõgeva kultuurikeskuses Vana Baskini teatri etendus: Pille Pürgi autobiograafiline monoetendus „Kõbus ja lõbus“, kaasategev Toomas Lunge.

Eesti armastatuim naisparodist ja näitleja Pille Pürg astub oma autobiograafilises monoetenduses „Kõbus ja lõbus“ vaatajate ette erakordse avameelsusega. „Enne naera enda üle, alles siis võta teised ette,“ kõlab tema juhtmõte. Oskus ennast ja teisi jälgida ning läbielatut talletada teeb tema loost tõelise ajastu märgi, milles vaadatakse halastamatu otsekohesusega teatrielu kulisside taha, meenutatakse harvaesineva detailitäpsuse, nakkava huumori või sügava traagikaga vürtsitatud elu- ja lavasündmusi. Ja otse loomulikult ei puudu ka pöörased paroodiad ja lõbusad laulunumbrid. Naerda saab pisarateni, aga ka läbi pisarate. Etenduse on kirjutanud Valdo Jahilo, toetudes Pille Pürgi elulooraamatule „Pisarais päikesetüdruk“, mille autor on Verni Leivak.
Piletid 23 €/20 € müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja kohapeal.

21. märtsil 18 Jõgeva kultuurikeskuses tsirkuseetendus. 

Tsirkuseetendus kõigile vanuseklassidele!
Olete oodatud kogema hämmastavat ja maagilist tsirkuseetendust, kus publikul avaneb võimalus osaleda aktiivselt ning proovida kätt treeneri ja mustkunstnikuna!
See on etendus, kus laste reaalsus sulab ühte nende fantaasiatega! Näituseprogrammis astuvad üles tuvid, kassid, koerad, kääbuskukk ja isegi dekoratiivjänes! Lisaks pakuvad meelelahutust akrobaadid, jalgratturid, žonglöörid, illusionistid ja klounid.
Interaktiivne etendus pakub rõõmu ning üllatusi ka kõige kogenenumale noorele vaatajale! See on teekond „lapsepõlvemaale“, kus kohtute rõõmsameelsete artistidega, kes ei jäta teid kogu etenduse vältel igavlema! Erinevate tsirkusežanrite suurepärane kombinatsioon! Ärge jätke seda kogemust kasutamata!

Pilet kõigile 10 € saadaval eelmüügist ja enne etendust kohapeal, istekohad on vabalt valitavad.

22. märtsil kell 12 eakate pidu Kaarepere rahvamajas. Külas Aime Meltsas, Jõgeva valla sotsiaalosakonna juhataja ja Veronika Vaiksaar sotsiaalhooldustöötaja Palamuse ja Kaarepere piirkonnas. 

26. märtsil kell 18.30 Jõgeva valla mälumängu „Võitja valik“ etapp Sadala rahvamajas. Piletid  saadaval Piletikeskusest.

Jõgeva kino

22. märtsil
17.00 „Valge lind: lugu imest“
19.30 „Vaesekesed“

23. märtsil
12.00 „Kung Fu Panda 4“
14.00 „Elu ja armastus“
16.20 „Oppenheimer“
19.50 „Düün: teine osa“

24. märtsil
12.00 „Biwa järve 8 nägu“
14.30 „Kung Fu Panda 4“
16.30 „Elu ja armastus“
18.50 „Nähtamatu sõber“

25. märtsil
12.00 „Nii ta on“
17.30 „Savvusanna sõsarad“
19.20 „Vaesekesed“

26. märtsil
17.20 „Kung Fu Panda 4“
19.20 „Düün: teine osa“

27. märtsil
16.40 „Elu ja armastus“
19.00 „Oppenheimer“

 

blog comments powered by Disqus