Jõgeva valla bussiootepaviljonid saavad lähiajal uue väljanägemise

Jõgeva valla bussiootepaviljonid saavad lähiajal korrastatud ning värskema ilme.
Uued logod paigaldatakse läbipaistvast materjalist paviljonidele, mida hakkavad kaunistama valla vapp ning sümboolikast tuttavad lumehelbed. Töö eesmärgiks on ühtse ilme loomine kogu valla ulatuses.
Kõik paviljonid korrastatakse, katkised klaasid on välja vahetatud ning värvimistöödega oodatakse soojemate ilmadeni. Lisandunud on ka üks uus paviljon – Jõgeva aleviku A ja O kaupluse juurde.
„Jõgeva vallal oli vajalik ühtlustada sümboolikat, sest siiani on kohati üleval veel endiste valdade logod,” kinnitas Jõgeva valla abivallavanem Viktor Svjatošev ja lisas, et ühine ilme on tähtis nii kohalikele kui ka meie piirkonda külastavatele inimestele.
Ühtse kujunduse tegi ning kleebised paigaldab kohalik ettevõte Minu Meister OÜ, kes loodab paigaldamisega peagi alustada.
“Kujunduse tegemisel olid meil olemas tellija ehk vallavalitsuse poolt kujundid ja vapp, mida siis vastavalt sai kohandatud nii, et see näeks bussijaamapaviljonil hea välja,” selgitas Minu Meister OÜ juhatuse liige Terje Mitt. “Suurem töö, paigaldamised, on aga veel ees.
See on aeganõudev, sest pinnad tuleb puhastada, vanad logod eemaldada. Tuul ning tolm segavad kindlasti. See on ilusa päikeselise sooja ilma töö, et tulemus jääks hea.”

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus