Jõgeva vald peab sünnipäeva

Jõgeva vald tähistab sel nädalal oma teist sünnipäeva. Sellest on võimalik osa saada kontserdielamust nautides, tantsides või matkates.


Neljapäeva, 24. oktoobri õhtul kell 19 on kõik muusikahuvilised oodatud Kuremaa lossi, kus annavad kontserdi tenor Mati Turi ja pianist Martti Raide.

Reedel, 25. oktoobril kell 20 algab Jõgeva kultuurikeskuses valla sünnipäeva tantsupidu, üles astuvad rahvatantsurühm Kaaratsim, folklooriseltsi Jõgevahe Pere tantsijad ning Artur Rehi ja Martin Kalm. Tantsuks mängib ansambel.

Pühapäeval, 27. oktoobril kell 11 stardib Kaarepere raudteejaamast rahvamatk, mille sihtpunktiks on Palamuse, kus matkajatega läheb kultuuriloolisele jalutuskäigule muuseumipedagoog Aili Kalavus. Kell 14 esineb Palamuse rahvamajas Inger. Bussid viivad rahvamatka stardipaika, väljuvad kell 10.35 Jõgeva kultuurikeskuse ja kell 10.45 Palamuse rahvamaja juurest. Hiljem saab bussiga Kaareperre ja Jõgevale tagasi.

Kuremaa lossi kontserdil ja Jõgeva kultuurikeskuse tantsuõhtul pakutakse valla sünnipäevatorti, rahvamatkajaid ootavad Palamusel pirukad ja tee.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus