Jõgeva uue kohtu- ja politseihoone projekteerib AS Amhold

Riigi Kinnisvara AS sõlmis 7. jaanuaril Jõgeva kohtu- ja politseihoone projekteerimiseks lepingu kümne pakkuja seas hanke võitnud ASiga Amhold.

Käibemaksuta on hanke maksumus 308 000 krooni ja projekt valmib hiljemalt käesoleva aasta 10. augustil.

Riigi Kinnisvara AS kuulutas välja Jõgeva kohtu- ja politseihoone projekteerimise riigihanke mullu novembri lõpus. Hanke korraldamise eesmärgiks on leida projekteerija, kes koostaks Jõgeva kohtu- ja politseihoone eelprojekti Jõgeva Suur tänav 1 kinnistule  kinnistulehitusloa väljastamist võimaldavas mahus.

Töövõttu kuulub nii krundil asuvate/rajatavate ehitiste (hooned ja rajatised) projekteerimine kui ka detailplaneeringuga määratud krundiväliste ehitiste (sh trassid, juurdepääsuteed) projekteerimine. Planeeritava hoone ehitusalune pind on 500 ruutmeetrit ning eeldatav brutopind 2 000 ruutmeetrit.

Riigi Kinnisvara ASi projektidirektori Kaupo Pajumäe sõnul ootavad praegu kehvades tingimustes töötavad Jõgeva kohtu ja politseiameti töötajad uut maja ilmselt väga.

“Kui lisaks projekteerimishankele ka ehitushange plaanipäraselt sujub, saame maja valmis juba 2011. aasta sügisel,” sõnas ta.

Pakkumiste esitamise tähtaeg Jõgeva uue kohtu- ja politseihoone projekteerija leidmiseks oli möödunud aasta 10. detsember. Projekt peab valmis olema tänavu 1. septembriks.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus