Jõgeva turuplatsil avati elektrikaupade pood

Eile avas Jõgeva Majandusühistu Jõgeva turuplatsil endise A ja O kaupluse ruumides elektrikaupade poe, mis pakub vajalikku nii tavatarbijale kui ka spetsialistile.

Suurte poodide, nagu Selveri ja Maxima rajamine Jõgevale vähendas turuplatsi A ja O kaupluse käivet sedavõrd, et selle lahtihoidmine ei tasunud JMÜ-le ära. Tänavu suleti Jõgeval elektritarvikuid müünud KSK tehnikamarket ning kodumasinakeskus Expert. Seetõttu otsustas JMÜ turuplatsil asuvad kaupluseruumid ära kasutada ning sinna sisustati elektrikaupade pood.

JMÜ haldusjuhi Guido Põldkivi sõnul on elektrikaupadele Jõgeval nõudlus olemas. “Varem kurdeti, et korraliku elektripirni pärast oli tarvis lausa Tartusse sõita,” sõnas mees. Lisaks kõige tavalisematele  tarvikutele saab poest endale vajaliku kätte ka elektritöödega tegelev spetsialist. Siiski ei müüda kaupluses kodumasinaid, elektritööriistu ega ka valgusteid, vaid saadaval on kaablid, kilbisisud ning seinakontaktid.

Põldkivi konkurentsi ei karda. Kuigi Jõgeval on olemas kaks suurt ehituskaupade poodi — Espak ja Ehitusgamma —, pakub JMÜ elektritarvete pood laiemat ja spetsiifilisemat valikut. Neilt on võimalik tellida ka kataloogikaupu, mis jõuavad ostjani kahe ööpäeva jooksul. Vastavatud poe töötajad on oma ala spetsialistid, kes oskavad ostjale nõu anda. Elektrikaupade pood on tööpäevadel avatud 9.00-17.00 ning laupäeviti 9.00-15.00.

iii

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus