Jõgeva tunnustas ettevõtjaid

Traditsiooniliselt tunnustas Jõgeva linn ka tänavu linnapäevade ajal tublimaid ettevõtjaid, tänavugi selgusid nagu varemgi arvestatavamad maksumaksjad ja paremad teenindajad, neile lisandusid aga linna üritusi enim toetanud ettevõtjad ehk kultuuri, sporti ja noorsootööd meeles pidanud.

“Hea maksumaksja 2009” tiitliga tunnustati ettevõtjaid, kelle tegevuse läbi laekus eelmisel aastal linna eelarvesse kõige rohkem üksikisiku tulumaksu.

“Pidasime olulisemaks tunnustada see aasta neid ettevõtjaid, kelle kaudu laekus rohkem üksikisiku tulumaksu, sest teised majandusnäitajad ei pruugi majanduslanguse tõttu olla head, kuid oluline on töökohtade säilimine, ütles linnapea Kalmer Lain.

Vastavalt konkursi tingimustele antakse “Hea maksumaksja“ tiitel viiele pingerea paremale Jõgeva linnas registreeritud ettevõtjale ja ühele paremale mujal registreeritud ettevõtjale.

“Hea teeninduskultuuriga ettevõte 2010” küsitlusel märgiti ära kokku 33 erinevat Jõgeva linna ettevõtet.

“Jõgeva linn on maakonna kaubandus- ja teeninduskeskus ning linnale on oluline tunnustada ettevõtteid, kes panevad rõhku klientide kvaliteetsele teenindamisele. See paneb teisi ettevõtjaid rohkem pingutama ja toob Jõgevale rohkem kliente. Soovime järgmistel aastatel veelgi rohkem kaasata arvamuse avaldajaid. See tähendab ulatuslikumat reklaamikampaaniat. Kliendid ei tohiks olla kiitusega kitsid,” lisas linnapea.

“Hea toetaja 2009” tiitliga tunnustati ettevõtjaid, kes 2009. aastal toetasid enim Jõgeva linnas toimunud kultuuri- ja spordiüritusi ning haridus- ja noorsootööd. Konkursile esitati ettepanekuid kokku 35 ettevõtja kohta. See on uus kategooria, mida linn siiani ei ole avalikult tunnustanud. “Oluline on, et ettevõtjatel jätkub tahet linnaüritustel oma panus anda,” ütles Lain.

Jõgeva tunnustuse pälvisid

“Hea maksumaksja 2009”

Jõgeva linnas registreeritutest:

*Jõgeva Majandusühistu

*Valmeco

*Vooremaa Teed

*Agrochema Eesti

*Jõgeva Elamu

Mujal registreeritud ettevõtjatest

*Swedbank

“Hea teeninduskultuuriga ettevõte 2010”

*Jõgeva Selver

*Kauplus Teletark

*Kaubahalli lillepood.

“Hea toetaja tiitli 2009” pälvisid:

*Kivikuvand, kes toetas Jõgeva Spordiklubi Tähe tegevust ning Jõgeva Ühisgümnaasiumi nimetahvli paigaldamisel

*Juta & Kaido, kes toetas rahaliselt mitmeid linna spordi- ja kultuurüritusi ning raamatu “Võidelge ja võitke“ väljaandmist

*Swedbank, kes on olnud aastaid Alo Mattiiseni muusikapäevade peasponsor

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus