Jõgeva/Torma võrkpallineiud olid kodusel turniiril võidukad

Möödunud nädalavahetusel toimusid Eesti noorte võrkpalli karikavõistlused. Torma spordihoones mängisid IV finaalgruppi kuuluvad U20 (A) vanuseklassi võistkonnad Jõgeva/Torma, Kohila VK/Iluakadeemia, Põlva spordikool, Selver Tallinn, Audentes IV ja Lähte/Tartu valla spordikool.

Turniirivõidu said Jõgeva/Torma neiud, kes võitsid kõik mängud tulemusega 3:0. Seega ei loovutatud vastastele ühtki geimi. Teisele kohale jäi Kohila ja kolmandaks Põlva võistkond. Jõgeva/Torma tüdrukud mängisid endast 2–3 aastat vanemate mängijate vastu. Osaleme selles vanuseklassis, et saada rohkem häid mänge ning uusi kogemusi.
Jaanuari lõpus mängis sama võistkond Võru spordihallis, kus selgitati parimad U18 (B) vanuseklassis. Osalesime II finaalgrupis koos Võru spordikooli, Tartu spordiseltsi Kalev, Keila võrkpallikooli ja Palusalu SK/Tallinna spordikooliga. Kahjuks Võrus me võidurõõmu maitsta ei saanud, aga tüdrukud võitlesid vapralt. Meie finaalgrupi võitnud Tartu Kalevile kaotasime 2:3, sealjuures otsustava viienda geimi 16:18.
Kokkuvõttes saavutasime Eesti karikavõistlustel 11. koha. Kokku osales selles vanuseklassis 32 võistkonda.
Jõgeva/Torma võistkonnas mängivad Marili Aru, Evelin Karu, Karoliina Kask, Marite Manglus, Kaisa Neimann, Doris Piik, Kristin Pütsepp, Helina Rääk, Kristi Remmelg, Kairin Tammel, Liis Urvik ja Anette Välb. Tüdrukuid treenivad Tiiu Õunap ja Aarne Neimann.