Jõgeva tööklubi ootab aktiivseid liikmeid

Neid, kellel vanust 50+ ja, kes juba 6 kuud või rohkem ei ole käinud tööl, kuid ei ole Töötukassas registreeritud töötuna ja kes soovivad leida tööd või õppida uut eriala, neid ootab Jõgeva tööklubi. 
Tööklubis saab leida vastuseid olulistele küsimustele, nii selle kohta, milles olete hea ja milline amet sobib just teile. Õpitakse, kuidas tööd otsida ja töökohale kandideerida ning arendatakse ka suhtlemisoskusi. Tööklubi pikkus on 30 tundi.
Lisaks tööklubi läbimisele on võimalik võtta arvutikoolitust vastavalt oskustele kas algajate või edasijõudnute grupis 30 tundi; leida võimalusi tööpraktikaks kuni kolme erineva tööandja juures 40 praktikapäeva ulatuses; läbida 80-tunnine erialakoolitus, millega saab omandada uue elukutse; otsida töökohta oma maakonnas, mujal Eestis või Euroopas.
Klubis osalemine ja kõik muud projekti pakutavad teenused on osalejatele tasuta. Eriala koolituse ja tööpraktika ajal makstakse stipendiumit.
Oma osalemissoovist palun teatage hiljemalt 20. novembriks ja lisainformatsiooni saab maitreial22@gmail.com; osavõtjate arv on piiratud.
Jälgida tuleb kõiki koroonaviirusega seotud piiranguid. Osaleda saavad vaid vaktsineeritud või Covid-19 läbipõdenud inimesed. Vaktsiinipassi esitamine on kohustuslik.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus