Jõgeva tantsijad olid Põltsamaal tublid

Laupäeval peeti Põltsamaal Eesti karikavõistluste etapp võistlustantsus D- ja Vabaklassile. Jõgeva parim tantsupaar jõudis esikolmikusse, Põltsamaa tantsijate tulemused olid aga keskpärased. 

Felixhallis toimunud võistlusel osales viis Põltsamaa ja kuus Jõgeva tantsupaari. Jõgeva tantsijatest pääsesid esikolmikusse Joosep Moor ja Johanna Maria Vilgats, kuuenda koha vääriliseks tunnistati Andero Heinola ja Laura Ernits. Ülejäänud nelja paari tulemused jäid kümnendast kohast kaugemale.  Jõgeva kultuurikeskuse rahvakultuuri spetsialisti Marika Järveti sõnul võib noorte tantsijate esinemisega rahule jääda. “Tulemustega jäime meie küll rahule, sest paare oli palju,” sõnas Järvet.

Põltsamaa tantsijatel treener Hannes Prey sõnul kuigi hästi ei läinud. “Tulemused jäid teise poole hulka, päris viimaseks keegi siiski ei jäänud,” ütles Prey, kes tõdes, et see võistlus ei olnud nende tasemele.  “Me oleme siin liiga vähe teinud ja pole vajalikku taset veel saavutanud,” nentis ta ja lisas, et keskpärased tulemused on tingitud ka sellest, et vastasteks olid Eesti tipud. 

Võistluse korraldasid Eesti Tantsuspordi Liit ja Revalia Tantsukool. Lisaks Eesti paaridele võtsid osa ka Lätist pärit tantsijad. 

LIIS ROHTMETS

blog comments powered by Disqus