Jõgeva tantsijad lennutavad end tähtede poole

TV3 valib oma kodulehel Koolitantsu rahva lemmikut ja tihe rebimine käib kahe Jõgeva grupi vahel, kellest üks on JJ-Street’i lendurid.

JJ-Street’i lendurite hip-hop grupp on koos tantsinud vähem kui poolteist aastat, kuid on teinud koos oma treeneriga kodulinnas ja väljaspool juba suuri tegusid. Jõgeval on nad üles astunud jääpurikafestival ja sündmusel “Noortelt noortele”.

Treener Kairi Jerlov ütles, et grupp on viinud Jõgeval tänavatantsu uuele tasemele. “Õpilased on teinud väga head tööd ja selle tulemusel on hakatud Jõgeval tänavatantsu rohkem väärtustama ja mõistma,” tunnistas ta. Ühisgümnaasiumist on Jerlovi sõnul tulnud tagasiside, et varem ei osatud oodata, et ka tänavatants võib olla nii meelelahutuslik. Jõgeva lendurite grupi treener on kohalikku tantsukultuuri arendanud neli aastat. Eelmisel aastal oli ta Jõgeva linna aasta õpetaja kandidaat ning pälvis aasta treeneri tiitli JJ-Street Tantsukoolis.

Uus aasta on Jõgeva lenduritele alanud veel paremini, sest maakondlikus voorus pälvis treener Jerlov juhendaja eripreemia ning grupp pääses edasi piirkondlikku vooru. Lendurite kava kiideti suurepärase idee ja lavastuse eest.

Tänavatantsust, noortest talentidest ja suurejoonelisest šõust saab veelgi rohkem aimu pühapäeval. Nimelt leiab Virtuse spordihoones aset üle-eestiline tantsuvõistlus Jõgeva Choice Battle, kus saab osaleda kaheksas erinevas kategoorias. Jerlov, kes on võistluse peakorraldaja, ütles, et praegu on võistlema tulejaid ligi 200. Tantsuvõistlus algab 3. märtsi hommikul kell 10 ning põnevust jätkub terveks päevaks. Võistlus on finišiks samal nädalavahetusel toimuvale JJ-Street Kevadseminarile. JJ-Street tähistab ka oma kümnendat sünnipäeva ning kõigile külalistele on plaanis üllatused ja põnev programm.

Kairi Jerlov kutsub tantsuvõistlusele kaasa elama eelkõige Jõgeva inimesi. Tema sõnul on see sündmus kodulinna jaoks midagi enneolematut ja võistlust korraldatakse nii nooremate kui vanemate tantsuhuviliste jaoks.

i

LENEL KARU

blog comments powered by Disqus