Jõgeva tänavatants võtab tuure üles

Sel sügisel on positiivse energiaga tuurid üles võtnud JJ-Street tantsukooli Jõgeva rühm, kus uus aasta algab uue treeneri ja kirevate plaanidega. Septembrist alates treenib Jõgeva tantsugruppi Kairi Jerlov, kes on Jõgevalt pärit, tegutsenud vahepeal treenerina nii Lõuna- kui Põhja-Eestis ning võistelnud mitmel korral välismaa tantsuareenidel. Kairi Jerlovi käe alt on tänaseks välja kasvanud ka tugevad ja silmapaistvad tantsijad Kaspar Päll ja Kaisa Lohu, kes on pärit Jõgevamaalt, aga nüüd treenivad Tartus.

Kairi Jerlov on ise Jõgeva uue hooaja osas väga põnevil ja seadnud tantsijatele positiivsed väljavaated. Nimelt soovib ta moodustada Jõgevamaal esindusrühma, kuhu saavad kandideerida kõik huvilised. Esindusrühma ootavad ees põnevad lavakogemused, laialdane reklaam ja uued projektid. Lisaks jätkavad tegutsemist ka teised rühmad Jõgevamaal, kellel seisab ees erinevaid esinemisi, nii kohalikke kui rahvusvahelisi tantsusündmusi, mitmeid rühmasiseseid ettevõtmisi ja lisategevusi. Nii sõidavad tantsijad oktoobri teisel poolel külastama tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session Nordea kontserdimajas Tallinnas. Veel toob Kairi Jerlov välja Jõgevamaa jõulukontserdi detsembris.

Sel aastal julgustab treener eriti hoogsalt tantsimisega liituma ka poisse, keda siiani on olnud vähe. Tema sõnul on tänavatantspoistele ideaalne võimalus ennast väljendada ning proovile panna, sest maailmas tantsivad tippude hulgas just noormehed.

Möödunud aasta tõi Jõgevamaa tantsijatele ja Kairi Jerlovile mitmeid häid tulemusi. Eelmise aasta Koolitantsul pälvis Kairi Jerlovi koreograafia 10-12. klasside tänavatantsus nominenditiitli. Lisaks pääses finaali 7-9. klasside tänavatantsus Põltsamaa tantsijate etteaste. Suurejoonelised lavakogemused on ka algavaks aastaks garanteeritud ning treeningutesse on oodatud igas vanuses noored. Kairi Jerlov rõhutab veel, et oma silm on kuningas. Ning pole mõtet treeningutega hirmu või teadmatuse tõttu liitumata jätta. Tegelikult aga on trennisaalis palju lihtsam ja lõbusam. Jõgeva tantsurühmaga saab liituda igal esmaspäeval ja kolmapäeval kell 16 Jõgeva põhikoolis.

LENEL KARU

blog comments powered by Disqus