Jõgeva Tähele neljas järjestikune kaotus

Viimati 4. jaanuaril võidurõõmu tunda saanud Jõgeva SK Tähe/Olivia saalihokimeeskond kaotas laupäeval koduväljakul peetud meistriliiga mängus Eesti Maaülikooli SK-le 6:7 (2:2, 1:0, 3:5). Nikolai Roop ja Pavel Semjonov viskasid mõlemad kolm väravat.

Võrdselt kulgenud mängu teise perioodi keskel 3:2 eduseisus olnud Tähel oli võimalik ka vahet suurendada, kuid pika vigastuspausi järel esmakordselt väljakul olnud Raul Kivi karistusvise ebaõnnestus. Neli minutit enne kohtumise lõppu oli tablool 5:5 viigiseis, siis võttis aga mängu enda peale möödunud aasta lõpuni Tähe eest mänginud, kuid siis EMÜ-sse üle läinud Sven Uue. 57. minutil viskas Uue mõnekümnesekundilise vahega kaks väravat ning viis EMÜ 7:5 juhtima. Tähe edasised üritused kandsid vilja 78 sekundit enne kohtumise lõppu, kui Pavel Semjonov viskas teist korda Tähe särgis mänginud soomlase Toni Soikkeli söödust Tähe kuuenda värava. Rohkemat aga kodumeeskond enam ei suutnud ning teist korda sel hooajal tuli tunnistada tartlaste üheväravalist paremust.

Teistes nädalavahetusel peetud meistriliiga kohtumistes alistas TTÜ Sparta Team Automaailma 9:6 ning SK GAP/Saku Eesti noortekoondise 12:5.

TTÜ-l on kirjas 26 punkti, ühe kohtumise rohkem pidanud Saku jääb liidrist maha kahe punktiga. Spartal on kolmandana 18 ning EMÜ-l neljandana 16 punkti. Tähe on 12 punktiga endiselt viies, noortekoondisel on punktiarve avamata.

14. veebruaril kell 18 kohtub Tähe/Olivia Virtuse spordihoones noortekoondisega.