Jõgeva Tähele kaks karikavõitu, naiste hulgas medal ka Mustveele

Tänavustel Eesti saalihoki karikavõistlustel jõudsid Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskondadest täistabamuseni kõige nooremad. Esikoht võideti U11 ja U13 vanuseklassis, teine koht saadi U17 vanuseklassis ning kolmanda kohaga lõpetati turniir U15 vanuseklassis. Naiste esiliiga karikavõistlustel sai Jõgeva Tähe teise ning SK Mustvee kolmanda koha.

Kõige nooremas vanuseklassis alistas Tähe poolfinaalis EMÜ 6:2 ning finaalis Sparta 6:1. Esikoha võitsid Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Holger Nõmm, Margus Rosin, Martin Annuk, Karl Markus Kruuleht, Kristofer Frank, Oliver Heljand, Rikardo Paabort, Rasmus Randoja, Ats Annuk, Reimo Laks, Marten Teppan ja Karl Mark Tammsaar.

U13 vanuseklassi karikavõistlustel alistas Tähe veerandfinaalis Viskoosa SK 15:2, poolfinaalis EMÜ 4:2 ning finaalis Sparta 4:3. Karikavõitjateks tulid Karlos Viin, Rauno Pärtel, Madis Riiman, Kristo Voitk, Karlis Kirsimägi, Sten Metsar, David Volkov, Sten Siida, Rasmus Truuts, Rasmus Randoja, Alex Guske ja Margus Rosin.

Kuni 15-aastaste hulgas kaotas Tähe meeskond poolfinaalis 0:3 EMÜ-le, pronksikohtumises alistati aga SK Noorus 11:6. Esikoha võitis Sparta, kes alistas finaalis EMÜ 6:2.

U17 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel esikoha saanud Tähe tiim alistas karikavõistluste avamängus küll Jäneda SK 11:4, kuid pidi seejärel tunnistama Sparta 7:3 paremust.

Märtsis esiliiga meistrivõistlustel esikoha saanud Jõgeva Tähe naiskond alustas ka esiliiga karikaturniiri kindlalt – alagrupis alistati Järva-Jaani 2:0 ja Mustvee 5:2, poolfinaalis mängiti Kuusalu üle 4:1. Finaalis ei õnnestunud Jõgeva naiskonnal oma võimalusi siiski ära kasutada ning EMÜ II võitis 1:0. Kolmanda kohaga lõpetas turniiri SK Mustvee naiskond, kes poolfinaalis kaotas küll EMÜ-le napilt 1:2, kuid võitis pronksimängus Kristina Pindi väravast 1:0 Kuusalu.