Jõgeva Tähe/Olivia esindusmeeskond võttis kaks kohustuslikku võitu

Jõgeva SK Tähe/Olivia saalihoki esindusmeeskond saavutas Eesti meistrivõistluste põhiturniiril möödunud nädalavahetusel kaks n-ö kohustuslikku võitu. Viimsi Kepp alistati 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) ja Sparta Team Automaailm II 10:0 (5:0, 4:0, 1:0).

Laupäevane kohtumine Viimsi meeskonnaga algas Jõgeva selge survega, kuid väravani ei suudetud kuidagi jõuda. Kas eksiti väravaolukordade lahendamisel või soosis õnn vastasmeeskonna väravavahti. Kindlasti oli Tähe klubi mäng hambutum seetõttu, et puudus meeskonna selgroog, lätlaste tandem Freimanis – Juškevics.
Nii juhtuski, et avakolmandiku viimase minuti algul jäid hoopis külalised meie värava ees kontrarünnaku järel vabaks ning avasid skoori. Vaheajale mindigi üllatuslikult Viimsi 1:0 eduseisus, mis püsis teise kolmandiku pooleni, alles siis õnnestus Sven Uuel viik jalule seada. Ja napp kaks minutit hiljem viis Mario Paulus juba Jõgeva 2:1 juhtima.
Võrdne ja väravatevaene mäng jätkus ka viimasel kolmandikajal ning kui algas kohtumise viimane mänguminut, suurendas Sven Uue Jõgeva Tähe eduseisu 3:1-le. Selle tulemusega ka mäng võideti.
Pühapäeval mängiti Sparta Team Automaailm II meeskonnaga ja siin käis mäng juba ühte väravasse. Juba avakolmandikuga tehti jõudude tasakaal selgeks, kui Tähe asus juhtima 5:0. Lõpuvileks saavutati veenev 10:0 võit.
Kübaratriki tegi kolme väravaga Sven Uue. Mathias Einamann tegi kaks ning Timo Kotkas, Margus Rosin, Andreas Õun, Erki Teder (pildil) ja Rauno Pärtel igaüks ühe värava.
Nüüd, kui kõigil liidrigrupi meeskondadel on jäänud põhiturniiril pidada kolm mängu, juhib tabelit 24 punktiga (väravasuhe 111:19) Sparta Team Automaailm I. Jõgeva SK Tähe/Olivia on kogunud teisena 21 (73:20) ja Eesti maaülikool kolmandana 20 punkti.
Viimastes voorudes kohtub Tähe nii liidri kui ka maaülikooli meeskonnaga.