Jõgeva Tähe esindusmeeskond mängib saalihoki meistrivõistluste finaalis

Spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskond võitis möödunud laupäeval  Tallinnas toimunud teisel poolfinaalmängus 16:4 võistkonda Augur ja pääses käesoleva hooaja saalihoki meistrivõistluste finaali.

Ülekaaluka võiduga lõppenud mängus lõid Tähe esindusmeeskonna mängijatest kõige rohkem väravad Heiki Hintikka, Kaido Ingver, Margus Guss, Jarmo Walther ja Jani Ahonen, kes tunnistati ka mängu parimaks. “Valmistasime teiseks poolfinaalmänguks igati hästi ette, sest eesmärk oli igal juhul võita ja kolmandat poolfinaalmängu vältida, ” lausus Tähe ründemängija ja treener Marko Saksing.

Käesoleva hooaja saalihoki meistrivõistluste esimene finaalmäng on 12. aprillil Jõgeva spordikeskuses Virtus. Tähe finaalivastaseks on TTÜ meeskond, kes alistas poolfinaalmängudes Saku Fortuna. “Finaalid TTÜ-ga kujunevad kindlasti rasketeks ja pingelisteks. Oleme selle meeskonnaga kuus korda finaalivastased olnud ja saanud tunda nii võidurõõmu kui ka kaotusekibedust, ” ütles Marko Saksing.

Pühapäeval Lätis  toimunud Läti meistriliiga kohtumises võistkonnaga Irlava-Telms alistas Tähe esindusmeeskond sealsed mängijad 5:4. Kahjuks said mängus vigastada kaks edukamat mängijat Marko Sasking ja Siim Hõim. Tähe fännid ja Jõgeva spordiüldusus soovib edukatele spordimeestele kiiret paranemist.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus