Jõgeva Spordiklubi Tähe sai nädalavahetusel pidada kaks mängu

Laupäeval mängis PAF Saalihokiliigas Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta Team Automaailm II vastu ja võitis 14:5.


„Eks ta suhteliselt rabe mäng oli,“ ütles klubi treener Marko Saksing. „Meie mäng oleks hoopis teistsugune, kui viirust poleks olnud. Poistel oleks siis juba seitse mängu mängitud. Praegu oli see sisuliselt esimene mäng pärast märtsikuud. Kaks sõprusmängu sai küll vahepeal peetud, aga siis polnud vastased just kõige tugevamad,“ ütles ta.
„Tulemusele ei ole iseenesest ju midagi ette heita. Aga mängu vaadates on selge, et on rabe. Trenni võib teha palju tahes, aga millele tähelepanu tuleb pöörata, näeb alles mängides.
Saalihokiliigas valmistusime ikka täishooajaks, praegu mängib kaheksa võistkonda. Kaks olulist mängijat olid puudu ka, Ainars ja Jõevere. Ootasime mänge nii väga. Esimene mäng jäi koroonahirmu tõttu ära. Laupäevasegi mängu toimumine oli kaua küsitav. Meil olid nii karmid meetmed, publikul olid maskid kohustuslikud, uksel kraaditi saabujad üle, kohalolijad pidid ennast kirja panema, desinfitseerimisvõimalus oli,“ selgitas Saksing, mida klubil ette tuli võtta, et pealtvaatajaid mängule lubataks.
„Arvata on, et viiruse tõttu me sel hooajal Läti liigat ei mängi, kuigi soovisime. Algul oli meil siin kõrge nakatumine, nüüd nendel,“ oli treener pettunud.
Pühapäeval peeti PAF II liiga mäng SHK Drinkgeld Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 vastu. Ka selle mängu võitsid Jõgeva sportlased üheksa punktiga Drinkgeldi kahe vastu.
„Poisid olid tublid,“ ütles Marko Saksing pühapäevasest mängust rääkides. „Lõpupoole sai kasutada ka nooremaid, 2008. ja 2009. aastal sündinud noormehi. Ka praeguse põhikoosseisu poisid alustasid mängimist samas vanuses. II liiga ongi duubelmeeskondadele heaks võimaluseks ja poisid arenevad kiiremini,“ nentis treener.

ANDRA KIRNA

blog comments powered by Disqus