Jõgeva spordiklubi Tähe on saalihoki meistrivõistluste favoriit

Möödunud laupäeval ja pühapäeval peeti Jõgeva spordikeskuses Virtus saalihoki Eesti meistrivõistluste VI etapp. Spordiklubi Tähe au kaitsesid esindusvõistkond ja noortevõistkond Tähe II.

Esimesel võistluspäeval võitis Tähe esindusvõistkond spordiklubi Viskoosa 15:2. Tähe II kaotas aga Citroenile 1:5. Pühapäeval oli esindusvõistkond 11:1 tugevam Citroenist. Tähe II võitis aga 8:1 Viskoosa meeskonda.

Meistriliiga topis on praegu esikohal Tähe esindusmeeskonna ründemängija Marko Saksing (11 väravat ja 13 söötu), talle järgneb Mika Heikkilä TTÜ võistkonnast (10 väravat ja 14 söötu), kolmandal kohal on Raul Kivi (19 söödu ja 3 väravat) ja neljandal Tähe II kapten Ilmar Niitov ( 12 väravat ja 9 söötu).

?Virtuses toimuvad tipptasemel saalihokivõistlused muudavad Jõgeva spordielu igati värvikaks. Ma käin Jõgeva Tähele alati kaasa elamas, kui võimalik,? tunnistas meistrivõistluste kuuendat etappi jälginud ettevõtja Kaido Lehtla.

Meistrivõistluste VI etapi mänge jälginud Eesti Saalihoki Liidu juhatuse liige Meelis Aab ütles, et tänavuste saalihoki meistrivõistluste finaalis mängivad tõenäoliselt Jõgeva Tähe esindusmeeskond ja TTÜ. Mõlemad meeskonnad on tugevnenud uute mängijate arvel. Tähe noortevõistkonnal on aga reaalne võimalus võita pronksmedal.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus