Jõgeva spordikeskuse juhiks valiti Priit Toru

Jõgeva linnavalitsuse esmaspäevasel istungil otsustati, et 10. detsembrist asub Jõgeva spordikeskuse juhataja ametikohale Priit Toru.

Priit Toru on pärit Tartust. Ta on terve elu olnud spordiga seotud. See on juba geenides, et olen spordiinimene. Isa tegeleb mul ka sporditööga ning olen juba lapsena temaga võistlustel ja muudel spordisündmustel kaasas käinud,” sõnas ta. Viimased kolm aastat on mees tegelenud eraettevõtlusega ning juhtinud oma haljastuse ja kinnisvarahooldusega tegelevat firmat. Lisaks on tal spordivaldkonnas töötamise kogemusi. Kehakultuuri õppinuna on Priit olnud nii Nõo põhikooli kui ka gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja, sihtasutuse Tartu Sport haldusjuht ning enne seda Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi haldus-, ürituste- ja projektijuht. Hobikorras on Priit kaasa aidanud suviste spordiürituste läbiviimisel ja olnud spordikohtunik. Ise on ta  aktiivne harrastussportlane ning osaleb rahvaspordiüritustel. Nooremana tegeles ta aga kreeka-rooma maadlusega. Mitmete saavutuste seas on ka Kristjan Palusalu mälestusvõistluste esimene koht.

Toru sõnul on tal Jõgeva spordielu võimalused ja ootused üldiselt teada. Praegu on eesmärk hoida Virtus maksimaalselt töös ning seni, kuni pole veel uut spordikeskust, tuleb võimalikult hästi majandada praeguse hoonega. Ühe unistusena soovin tuua siia rohkem inimesi, siinkohal võib kaaluda soodsamat mitmekorrapiletit. Kuid tähtis on see, et inimesed teaksid, et oleme avatud ja ootame sportima,” sõnas ta. Priit on olnud nii Nõo kui ka Tartu spordihoone ehitamise juures ning oskab nõu anda, kui Jõgeval peaks ehitamine algama. Kujutluspilt kaasaegsest spordikeskusest on olemas. Oskan seniste kogemuste põhjal välja tuua ühe või teise ehitise head ja vead,” kinnitas mees.

Kuni jaanuarini kulub tal aga  enda sõnul üsna palju aega inimeste, hoonete ja töökorraldusega tutvumiseks. Lisaks on oluline töötajatega suhelda, vastata nende küsimustele ning kinnitada, et keegi oma tööd ei kaota,” lisas Toru.

MARGE TASUR

blog comments powered by Disqus