Jõgeva SK Tähe võttis vastu napi kaotuse

Laupäeval mängisid PAF saalihokiliiga meistrivõistluste kohtumise Jõgeval Virtuse spordihoones Jõgeva SK Tähe ja Olivia vs Sparta Team Automaailm I. Mäng lõppes Sparta Team Automaailm I 3:2 võiduga.
21. minutil lõi Mathias Einamann Margus Rosina söödust Jõgeva SK Tähe kasuks esimese värava ja 29. minutil Alex Kark Alex Guske söödust teise. Rohkem väravaid Jõgeva meeskond ei saanud. 34. ja 36. minutil võttis Sparta Team Automaailm I Ken Pähna löögist kaks väravat, kolmanda autor oli Egert Unga.
Parimateks mängijateks tunnistati Rainer Kalde ja Remo Merimaa.
„Midagi hullu ei juhtunud,“ ütles treener Marko Saksing, kes olude sunnil jälgis kohtumist Delfi TV kaudu.
„Tegemist oli põhiturniiri mänguga. Praegu on kolmel paremal võistkonnal ühepalju punkte, aga Tähe on siiski veel esimene,“ täpsustas ta. Saksingu sõnul tasuks põhiturniir ikkagi võita, sest see annab kodumängu näol edaspidiseks eelise.