Jõgeva SK Tähe/Olivia jõudis Läti esiliigas poolfinaali

Jõgeva SK Tähe/Olivia saalihoki esindusmeeskond võitis võõrsil peetud Läti esiliiga turniiri veerandfinaalseeria kolmandas mängus Kekava Bulldogsi 9:4 (1:0, 5:2, 3:2). Seega võideti seeria tulemusega 3:0 ning pääseti poolfinaali.
Seal tuleb Tähe meeskonnale vastaseks FBK Valmiera ja Rubene-1 vahelise veerandfinaalseeria võitja. Poolfinaalseeria algab laupäeval, 16. märtsil Jõgeva spordihoones.
Viimases võidumängus oli Tähe resultatiivseim kolme väravaga Artur Okružko. Kaks väravat sai kirja Lauri-Robert Indus ning korra skoorisid Rome-Andro Moora, Alex Kark, Mathias Einamann ja Rasmus Randoja. Meeskonna parimaks tunnistati väravas taas hea mängu teinud Karl-Erik Kruusmaa.
Eesti saalihokiliigas alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia II koduhallis peetud kohtumises Sparta Team Automaailm II võistkonna 6:5 (4:2, 1:2, 1:1) ja kindlustas 27 punktiga põhiturniiril endale kindla esikoha. Sellega tagati pääs otse poolfinaali.
SK Tähe naiskond võitis aga Energialiigas kindlalt 6:0 (0:0, 5:0, 1:0) Kuusalu võistkonda Eluterve Naine, kes on alagrupi liider.