Jõgeva SK Noorus-96 sai hooaja kümnenda võidu

Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjatsooni turniiri eelviimase vooru kohtumises alistas Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond liigatabelis viimasel kohal oleva JK Loo 6:3. Hooaja kümnes võit Jõgeva meeskonda tabelis siiski kõrgemale ei tõstnud, 33 punktiga ollakse endiselt üheksandal kohal.

Laupäeval Loo aleviku kunstmuruväljakul peetud kohtumises avas juba teisel minutil skoori Eduard Lehtmets. 52-aastasele Lehtmetsale oli see tänavuse hooaja kolmas tabamus. Poolaja võitis Noorus-96 2:1 (jõgevalaste teise värava lõi Mairo Tikerberi) ning nende edu püsis ka teisel poolajal. Juulikuus Jõgeva aleviku staadionil peetud meeskondade eelmises omavahelises kohtumises neli väravat löönud Mairo Tikerberi ei tahtnud ka nüüd vähemaga leppida: viimase 45 minuti jooksul lisas ta oma arvele veel kolm väravat. Korra tulid jõgevalastele appi ka kodumeeskonna pallurid, kui Mario Märtson palli oma väravasse lõi.

XXV vooru keskses kohtumises kaotas liigatabeli liider Paide Linnameeskond II koduväljakul 1:3 teisel kohal olevale Raasiku FC Joker 1993-le. Viimase vooru eel on paidelastel 58 punkti, Raasiku jääb neist nüüd maha vaid kolme punktiga. Kolmandal kohal oleval Tartu JK-l Welco Elekter on kirjas 48 punkti.

Neli löödud väravat tõstsid Mairo Tikerberi taas liiga edukamate väravaküttide edetabeli ainuliidriks. Tikerberil on hooaja viimase mängu eel kirjas 27 tabamust, eelmiste edukate mängudega tema kõrvale kerkinud Karel Seire suutis Türi Ganvix JK 2:2 viigimängus Võru JK-ga lisada oma kontole ühe värava ning on nüüd 24 väravaga teine.

Pühapäeval kell 14 kohtub Jõgeva SK Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil tänavuse hooaja viimases mängus Võru JK-ga. Juuli lõpus Võrus peetud eelmise omavahelise mängu võitis kodumeeskond 2:1, ka hooaja kokkuvõttes on võrukad siiani jõgevalastest napilt paremad olnud – 34 punktiga on nad turniiritabelis praegu kaheksandad.