Jõgeva sai ühe pangaautomaadi võrra rikkamaks

Tähelepanelikud lugejad on märganud, et Jõgeva linna Rimi juurde kerkis teisipäeval uus sularahaautomaat. See on esimene LHV ja Luminori ühisvõrgu automaat meie maakonnas.


„Tegime võrgustikus muudatused, mille tulemusel saime Jõgeval ja mitmel pool mujalgi sularahateenuste kättesaadavust klientide jaoks parandada. Nüüd on LHV klientidel sularaha tasuta väljavõtu võimalus lisaks Jõgevamaale ka Valga, Põlva ja Hiiu maakonnas. Kuigi enamik rahaasju saab tänapäeval aetud elektrooniliselt, näiteks mobiiliäpi või pangakaardiga makstes, on sularaha siiski inimeste ja ettevõtete jaoks vahel vajalik.

LHV ja Luminori üle-eestilises ühisvõrgus on endiselt 125 automaati, kuid võrgu laiendamist uutesse asukohtadesse võimaldas olemasoleva võrgustiku ülevaatamine ja mõne automaadi ümberpaigutamine. Nimelt tekkis poole aasta taguse ühisvõrgu laiendamisega olukord, et mõnes asukohas oli mitu sularahaautomaati lähestikku, samas kui mõnes maakonnakeskuses seda polnudki. Loodetavasti toob automaadi lisamine meile juurde uusi pangakliente, kuna eraisikud saavad konto avada kiiresti elektrooniliselt mobiiliäpi või internetipanga kaudu,“ ütles LHV panga LHV kaardimaksete tootejuht Indrek Kaljumäe.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus