Jõgeva rekordiline sügisjooks

Autasustamisel koos maskottidega. FOTO: TAAVI NAGEL


Kooliaasta sai Jõgeva linnas avatud väga sportlikult, kui
2. septembril toimus linnastaadionil Jõgeva sügisjooks. Osalejaid, vaatamata lubatud vihmale, mida staadionile tegelikult ei jagunudki, tuli mõnusalt palju ehk siis 246 välejalga. See on rohkem kui kunagi varem.
Lisaks neid ergutanud lapsevanemad ja õed-vennad.
Nii et sagimist ja rõõmsaid nägusid jagus staadionile palju.
Maskotid, kes lapsi tulid ergutama, olid Päästeameti Nublu, Lõvi Leo politseist, Maadlushunt, Tibu ja jõuluvana Raimond. Tibu tuli sügisjooksule kohale, et teha juba veidi eelreklaami Viie silla jooksule, mis toimub Vooremaa poolmaratoni raames 17. septembril ja Raimond Jõgeva jõulujooksule, mis toimub 17. detsembril.
Ürituse korraldaja, Jõgeva valla spordi- ja terviseedendamise nõunik Kaily Moones jäi sügisjooksuga väga rahule.
„Jooks oli meeleolukas ja lusti jagus nii lastele kui lapsevanematele. Korraldustiim on meil mitmeid aastaid juba sama ja see aitab väga palju kaasa, et viperusi ei juhtu. Kõik kulges ka seekord ladusalt. Palju lapsi staadionil oli parimaks tunnustuseks,“ sõnas Kaily Moones.
Jõgeva sügisjooksu toetasid Jõgeva vald, Jõgevamaa spordiliit Kalju, AS Terminal ja AS Scanola Baltic.
Vanuseklasside võitjad: P 3 Ryan Rizkiovi, T 3 Elli Stroud, P 3-4 Brandon Ots, T 3–4 Belinda Bulatov, P 5-6 Riho Sibul, T 5–6 Brita Marii Kivi, P 7–8 Romet Paavel, T 7–8 Hanna Heleene Kass, P 9-10 Kamil Islamov, T 9–10 Kirke Lehtla, P 11–12 Gudmund Roosiõis, T 11–12 Grete Li Reiman, P 13–14 Einri Tumaševski, T 13–14 Carola Rebane, P 15–16 Kait Evander Uusimaa, T 15–16 Gudrun Roosiõis.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus