Jõgeva prillipoe müüja võitis kutsevõistlustel esikoha

Esmaspäeval Põltsamaa Ametikoolis peetud kaubandusvaldkonna õpilaste kutsevõistlustel saavutas keskkooli baasil esikoha Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkooli tudeng  Ly Veeväli, kes töötab müüjana Jõgeva prillipoes.

Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis kaubandusökonoomikat õppiv Ly Veeväli märkis, et võit kutsevõistlusel tuli talle meeldiva üllatusena.

“Ly on igati võimekas ja sädelev müüja, kelle võidu üle tõeliselt rõõmsad oleme, ” ütles kaupluse juhataja ja omanik Mai Raivet.

“Lähiajal kavatsen müüjana edasi töötada. Eks tulevik näitab, mis saab,” ütles Ly Veeväli.

Teise koha sai keskkooli baasil kaubandust õppijatest Katrina Belov ja kolmanda Indrek Sau, kes mõlemad õppivad Tartu Kutsehariduskeskuses.

Põhikooli arvestuses saavutasid esimese ja teise koha Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased Kristiina Pajo ning Cäthli Koort, kolmandaks tuli Mairit Pere Tallinna Teeninduskoolist.

“Oleme rohkesti elektronkirju saanud, kus meid tänatakse suurepäraste võistlustingimuste võimaldamise eest. Hea oli tõdeda, et ükski võistleja polnud kohmetu ka kõige pingelisemates võistlusolukordades. Palju abi oli ka meie kooli vilistlastest Vaike Kangrost, Gerli Vosmist, Anne Luigest, Rita Kaasikust ja Tuuli Puusist, kes olid võistlusel ostjate rollis,”  ütles Põltsamaa Ametikooli kaubanduse eriala kutseõpetaja Lea Põder.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus