Jõgeva postkontor jääb alles

Eesti Posti hallata on täna üle Eesti 113 kinnistut, millest paljud ei vasta Eesti Posti jaoks enam tänapäeva logistilistele vajadustele. Müüki lähevad esialgu kokku kuus kinnistut, nende hulgas kinnistu Jõgeva kesklinnas, mille müümise põhjus on selle suurus, sest Eesti Post ise kasutab hoonest vaid väikest osa.

Post pole kinnisvaraarendaja

“Eesti Posti jaoks ei ole selle pinna kasutamine efektiivne ja nii oleme otsustanud kinnistu võõrandada,? ütles Eesti Posti juhatuse liige Ahti Kallaste.

Et kõnealune kinnistu asub Jõgeva kesklinnas, peaks see Kallaste arvates suurt huvi pakkuma eelkõige kinnisvaraarendajatele.

“Eesti Post on teenindusettevõte, mitte kinnisvaraettevõte ning meil puudub soov ja vajadus seda kinnistut arendada,? lisas Kallaste.

Eesti Posti haldusspetsialisti Margus Turki sõnul on 4566 m2 kinnistu alghind 9,6 miljonit krooni. Maa sihtotstarve on ärimaa, ehitise alune maa on 1860 m2 ja hoone netopind 2968 m2 .

Enampakkumise kutse dokumendi väljastamine toimub e-posti teel, täiendavat informatsiooni saab telefonilt 6257160 ja e-posti aadressilt Margus.Turk@post.ee.

Saab keskenduda teenindamisele

ASi Eesti Post pressiesindaja Inge Suder ütles Vooremaale, et  kinnistu müümine ei puuduta postkontori kliente, sest kontor jääb üürnikuna samasse majja edasi. “See on üks tingimustest müümisel, kuid me kasutame kinnistust nii väikest osa, et kindlasti ei kujune see müügi puhul takistuseks,” lisas Suder.

Pressiesindaja kinnitusel soovib Eesti Post klientide teenindamisele senisest enam rõhku panna. Kui saame suure kinnistu Jõgeval müüdud, suudame kindlasti sellevõrra paremini keskenduda oma põhiülesandele, klientide teenindamisele,? kinnitas Suder.

Oma senisesse paika jääb loomulikult ka Jõuluvana Postkontor. Need firmad ja eraisikud aga, kes soovivad kõnealuse kinnistu võõrandamise eelläbirääkimistel osaleda ning kinnistu uueks omanikuks saada, võivad esitada Eesti Postile enampakkumise dokumente 15. – 31. oktoobrini.

JAANIKA KRESSA

 

blog comments powered by Disqus