JÕGEVA POLITSEI PALUB ABI TEADMATA KADUNUD ISIKU LEIDMISEL

29.12.2005 lahkus oma kodust Põltsamaa linnast teadmata suunas Kaido Pajuväli (42). Tema asukoht on siiani teadmata. Kaasas oli mehel kaks telefoni, mis peale kodust lahkumist on välja lülitatud. 09.01.2006 pidi Kaido olema Soomes, kuid sinna pole ta jõudnud. Nii pass kui auto on kodus.

Mehe tundemärgid: 174 cm pikk, tugeva kehaehitusega, pruunide õhukeste juustega, juuksed lühikesed, sinised silmad, kannab vuntse. Vasaku käe nimetissõrme ots puudub (küüne osa), vasakul käelabal tätoveering (sinakat värvi pistoda kujutis). Kaelas jäme kuldkett. Seljas on impregneerriidest rohekat värvi eest lukuga pikem jope, all must särk, jalas mustad kilest dressipüksid, millel küljel valge triip. Nende all pikad tumerohelised pesupüksid, jalas hallid Merrell tossud (nr. 42). Kaasas on tal rahakott koos pangakaartiga ja Soome autojuhiload.

Politsei palub kõigil, kes nimetatud mehest midagi teavad, võtta ühendust Jõgeva telefonidel 776 8445, 776 8410 või teatada politsei lühinumbril 110. Politsei tagab helistajatele soovi korral anonüümsuse.

blog comments powered by Disqus