Jõgeva poistel oli esimene jalgpalliring edukas

Spordiklubi Noorus-96 mängib meistrivõistlustel kahes vanuseklassis. 11aastased ja nooremad mängivad D-2 vanuseklassi neljandas alagrupis ja on pärast esimest ringi esikohal kolme võidu ja ühe viigiga. Parimad mängijad olid Jürgen Hiljurand ning meeskonna kapten Kevin Liblik.

B-1 klassis teises liigas mängivad vanemad poisid ehk 16aastased ja nooremad on jäänud neljandaks. Liidrid on SK Lõna-Läänemaa 16 punktiga, kuid jõgevlased jäävad neist maha vaid kahe punktiga.

Teist kohta hoiavad JK Legion Tallinnast ning kolmandat JK Keila, kellel on samuti 16 punkti. Tänu löödud ja sisselastud väravate vahele on läänemaalased praegu esikohal.

SK Noorus-96 olid eriti edukad viimased mängud- Raplas võideti JK FCF Raplat 3:1 ja Pärnus JK Vaprus II võistkonda tulemusega 4:0. B1-klaasil oli neli võitu ja kaks viiki ning vaid üks kaotus JK Lõuna-Läänemaale.

Treener Igor Orlov ütles, et eriti tublid on alles esimest aastat mängivad poisid. ?Ka vanemad poisid on tublid, sest mullu olid nad Eestis kolmandal kohal. Augustis algaval meistrivõistluste järgmisel ringil loodame jõuda esikohale, et pääseda tuleval aastal esiliigasse,? ütles Orlov.

Tema sõnul algab vanematele poistele teine ring 15. augustil Jõgeval, kus vastaseks on JK Legion. Orlov loodab, et mäng peetakse uuel staadionil.

Noorem võistkond kohtub Jõgeval FC Lootusega Põlvast, kelle nad eelmine kord võitsid 2:1.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus