Jõgeva piirkonnagrupp sai maanteeametilt tunnustuse

Reede hommikul andis maanteeamet Jõgeva kultuurikeskuse ees üle parima koostööpartneri auhind lõuna regioonis. Selle sai Jõgeva piirkonnagrupp.


Kui pidulik auhinnatseremoonia oleks pidanud toimuma detsembri algul, siis koroonaviiruse tõttu oldi sunnitud midagi muud välja mõtlema. Nii käisid maanteeameti esindajad mööda Eestit ning andsid auhinna üle teisiti. Pidulik üritus, sedakorda küll veebi vahendusel. toimus 11. detsembril.
„Maanteeamet on väga tänulik, et Eestis on nii palju inimesi, kes vabatahtlikult panustavad liikluskultuuri ja -ohutuse edendamisesse. Ohutum ja stressivabam liiklus saab alguse iga inimese enda liikluskäitumisest: meie omavahelisest suhtlemisest, üksteise märkamisest ja arvestamisest liikluses,“ ütles maanteeameti liiklusdirektor Meelis Telliskivi. Sel aastal anti seitsmes kategoorias 28 auhinda ning kolm eriauhinda. Lõuna regioonis sai selle lõuna prefektuuri Tartu politseijaoskonna Jõgeva piirkonnagrupp.
Piirkonnagrupi nimel auhinda üle võtma tulnud Jana Õim oli auhinna üle loomulikult õnnelik. „Üllatav tunne on. Hakkasin arvama, et tegemist on pilakõnega, sest mulle helistati kell pool seitse õhtul. Ametlikke kõnesid sellisel ajal tavaliselt ei tule,“ naeris Õim, et ei uskunud algul maanteeameti kõnet. „Hakkasin kõiki oma tuttavaid usutlema, aga siis juhiti mind õigele teele. Tänavune aasta on kummaline, uskumatu, et midagi sellist märgatakse,“ ütles Õim.
Millised tegevused täpsemalt auhinna tuua võisid, Õim öelda ei osanud. „Usun ja loodan, et see pole ühekordne tegevus ning selle aasta lõikes seda ehk mõõta ei saagi. Pigem on tegemist pikema perioodiga ja koostööga. Tänavune aasta on erakordne, mõõdetavaid tulemusi on väga raske anda, sest tegevused on kõik teistmoodi,“ nentis ta.
Politseil läheb aga piirkonnavanema sõnul hästi ja loomulikult töiselt. „Töövõtted on teistmoodi ja kohandume. Aga arvan, et Jõgeva saab hakkama,“ ütles värske tunnustuse saaja.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus