Jõgeva pargijooksu teisel etapil 123 osavõtjat

Teisipäeva õhtul Jõgeva kultuurikeskuse ümbruses toimunud pargijooksu seeriavõistluse kahekümne teise hooaja teisel etapil osales 123 liikumishuvilist, jõgevamaalaste kõrval olid stardis ka jooksjad Lääne-Viru- ja Tartumaalt.

Taas oli kõige rohkem osavõtjaid kõige nooremas vanuseklassis, kus lõid kaasa 2011.-2015. aastal sündinud poisid ja tüdrukud. Kahekümne nelja tüdruku hulgas olid kõige väledamad Anni Lääne (51,4 sekundit), Johanna Rosin (54,1) ja Kätriin Kukk (56,3). Kui Anni Lääne oli võidukas ka avaetapil, siis poistest vahetasid eelmise etapi kaks paremat kohad. Teisel etapil sai üheksateistkümne osaleja seas võidu Johannes Kliiman (46,2). Teine oli Armin Mandri (48,1), kolmandat kohta jagasid võrdse ajaga lõpetanud Andreas Siirak ja Patrik Tamson (49,0).

Kui kõige nooremad alustasid jooksu ühisstardist, siis kõigis ülejäänud vanuseklassides mindi rajale eraldistardist. Oma vanuseklassis võitsid esikoha Ats Lääne, Kärol Tamson, Aleksandr Grits, Karolina Alt, Rasmus Randoja, Kerta Viira, Rome-Andro Moora, Helis Kiis, Eliise Ilus, Mattias Säärits, Sander Õunapuu, Liisbeth Kallis, Raul Liebenau, Kadi Kukk, Bulat Islamov, Kai Saar, Raivo Meitus ja Tiina Säälik.

Pargijooksu kolmas etapp toimub 19. septembril Virtuse spordikeskuse terviserajal, esimesed stardid antakse kell 17.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus