Jõgeva Noorus astus sammu maakonna meistrikarikale lähemale

Teisipäeva õhtul peeti Jõgeva staadionil maakonna meistrivõistluste jalgpallimatš Jõgeva Nooruse ja Põltsamaa Spordi vahel, kus külalismeeskond pidi tunnistama Jõgeva paremust.

Jõgeva Nooruse ja Põltsamaa Spordi vahel on igipõline rivaalitsemine juba traditsioon ning nende omavahelised kohtumised on alati olnud väga väravaterohked ja pingelised. Sel korral otsustas Jõgeva meeskond mängu saatuse juba esimesel poolajal — vaheajale mindi kodumeeskonna eduseisuga 4:0.

Jõgeva Nooruse treeneri Igor Orlovi sõnul sujus nende meeskonnal mäng hästi ning ka  õnne oli neil rohkem. Teisel poolajal otsustas Orlov lasta kõigil meestel mängida ning vahetas platsile ka nõrgemaid mängumehi. Siiski suutsid Põltsamaa mängijad lüüa ühe auvärava, millele Jõgeva mehed samaga vastasid. Mängu lõppseisuks jäi 5:1 Jõgeva Nooruse kasuks. Jõgeva eest lõid väravaid Nikolai Roop (2 väravat), Priit Jõeäär, Mario Tikerberi ja Eduard Lehtmets.

Treener Orlovi sõnul on Jõgeva meeskonnal kindel plaan maakonna karikas Põltsamaalt tagasi võita, kuid väga suuri lubadusi ta veel anda ei julgenud. „Eks hooaeg on veel ees ja pall on ümmargune,” tõdes treener. Jõgevamaa meister jalgpallis selgub septembris.

Maakonna meistrivõistlustel osaleb sel hooajal viis võistkonda. Lisaks Jõgevale ja Põltsamaale mängivad maakonna meistritiitli nimel Tabivere, Kuremaa ja JK Sordi meeskond.

Järgmisena kohtub Jõgeva Noorus 30. juunil koduväljakul Kuremaaga. Eelmistes kohtumistes on Jõgeva alistanud Tabivere 4:1 ja JK Sordi 10:0.